DERNEK HABERLERİ
İzmir Beşiktaşlılar Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

İzmir Beşiktaşlılar Derneği Seçimli Olağan Genel Kurulu Yapıldı.

2019-03-20

1992 yılında kurulan İzmir Beşiktaşlılar Derneği’nin olağan genel kurulu, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Swiss Otel Efes’te çok sayıda üyenin katılımı ile gerçekleştirildi.

Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Beşiktaş camiasına emeği geçmiş Büyük Başkan Süleyman SEBA ve diğer merhum Beşiktaşlılar ile şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile genel kurula başlandı.

Divan başkanlığını Ruhi USLU’nun yaptığı kongrede, Başkan Alp ORAY ve yönetiminin faaliyet ve denetim kurulu raporu onaylandı.Geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerine plaket takdimin ardımdan, başkan adayı İnan ESEN ve yönetim kurulunun seçimine geçildi.Başkanlık konuşmasında İnan ESEN,’’116 yaşındaki baba Çınar BEŞİKTAŞIMIZ’ın İzmir’deki 27 yaşındaki evladı olan Derneğimiz kuruluşundan bugüne sadece İzmir’de değil tüm ülke genelinde BEŞİKTAŞIMIZ’ın temsiliyeti noktasında gereken liyakatı en üst seviyede göstermiş ve korumuştur. Aday yönetin kurulu olarak bizlerin de en temel hedefi bu ahenki bozmamak ve derneğimize duyulan güveni boşa çıkarmamak olacaktır’’.Aynı zamanda Beşiktaşımızın değerlerini taşımadığı aşikar gruplara karşı Beşiktaş’ımızı koruyabilmek için kongre üyeliğinin önemini üstüne basarak vurguladı.

Oy birliği ile seçilen yeni yönetim genel kurulu selamlayarak yeni görevine başladı.Yeni seçilen başkan İnan ESEN teşekkür konuşmasında, “2019-2021 yıllarında görev yapacak Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu:

1 İNAN ESEN 
2 ÖZER ÖZTÜRK 
3 M.ERMAN TURAN 
4 EFE GİRİŞKEN 
5 ALPER OKAY 
6 FREDERİC PAGY 
7 ANDREW SİMES 
8 TUNÇ ONAN 
9 A.ANIL ÖZGÜNER 
10 İLKER İÇEN 
11 SERHAT KORKUT 
12 YİĞİT BELEVİ 
13 MUZAFFER TUNA 
14 RAMAZAN ÇANKAYA 
15 AHMET AKÇELİK 
16 ENİS SERVER UĞUR 
17 YUSUF BURAK GÜRSES

18 M.ERİNÇ KELEŞ
19 SERKAN DEĞER
20 SERTAÇ UĞUR
21 MEHMET CUNTŞİR
22 MELİKE ULUS
23 ZEKİYE GÖVERCİN
24 HAKAN SİNAN YILMAZ
25 MUZAFFER KATMER
26 ALPASLAN SÜRER TOPEL

TUNACAN
At Yemi
Progo - Mobil Sistemler
TeknoKrom
Coffee Bana
Dijicom - Bilgi Teknolojileri
Metehan Karataş